بسم الله الرحمن الرحیم

حضور محترم رئیس جمهور عزیزم سلام و با عرض ادب

سلامی چو بوی خوش آشنایی امید وارم که حالتان خوب باشد حال مانیز خوب است مشتاق دیدار !!

به بهانه ی پاسخ سوال شما سعادتی پیدا شد تا سلام و احوالپرسی داشته باشم .

محیط مدرسه می تواند از زاویه های مختلف و متفاوت مورد توجه باشد مثل محیط ظاهری مدرسه که نوساز و شاد و نقاشی شده ، درختکاری ، دیوار های حیاط نقاشی شده و امکانات رفاه و اسایش و آرامش باشد ، محیط داخل کلاس که از ظاهر معلم گرفته تا اخلاق و رفتار و برخورد او با دانش آموزان .

محیط جغرافی و ظرف زمانی که دقیقه و ثانیه ها می باشد .دقیقه ها و ثانیه ها برای دانش اموز سرنوشت ساز و مهم است .

ما دانش اموزان دقیقه هارا با رهبرو راهنمای خود که همان معلم است سپری می کنیم کهمی تواند انسان ساز باشد محیط معنوی تزکیه که در سخنان امام خمینی (ره) زیاد به اناشاره شده است . اما مادر م می گوید این روزها از تزکیه که هیچ از تربیت و پرورش همخبری نیست یعنی آموزش و پرورش ،پرورش که پر ، آموزش هم دارد یواش یواش حذف می شود مادرم می گوید انگار معلم با دانش آموز قهر است .

محیط مدرسه فقط گل و بلبل در و دیوار نیست هر چند که مدرسه ما هیچ فضای شاد و سرسبزی ندارد دریغ از یک شاخه ی درخت یا وسیله ی ورزش اصلا این ها که زیاد است مدرسه زینب کبری شهر نوش اباد جای سوزن انداختن هم ندارد زنگ های صبحگاه که سالن کوچک مدرسه پر میشود و نیمی درپله ها و نیمی دیگر در کلاس ها گنجانده میشوند ، این مدرسه مکانی برای مطالعه ندارد

دلپذیر یعنی همدلی و هم دردی آرامش و آسایش یعنی یاد خدا و معنویت ، شادی و نشاط یعنی جایی که پر از مهر ولطف و عاطفه باشد چه بسا از این محیط مدرسه دانش اموزانی که تربیت می شوند و اینده سازان ایران اسلامی می باشند .

شاید پاسخ من و هم قطاران من پاسخ دانش آموز امروز باشد . حتما از بین این مسافران قطار ، کسی رئیس جمهور آینده است .

دوستان من این مطلب رو خودم نوشتم و راضی به سو استفاده دیگران از مطلبم نیستم

یاعلی

پاسخ من ، دانش آموز مدرسه

محیط مدرسه = نقش مهم در تغذیه سالم

بهداشت محیط مدرسه

شادابی در مدرسه

فضای مناسب در معیارهای انتخاب مدرسه

رابطه ی ورزش و شادی در مدرسه

شاداب سازي ظاهري مدرسه

مدرسه ,، ,دانش ,محیط ,ها ,یعنی ,محیط مدرسه ,دانش آموز ,تزکیه که ,و پرورش ,پاسخ من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درس وبحث press2020 کتابخانه عمومی استاد شهریار toredabay فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک افسانه پالاش (وکیل پایه یک دادگستری) دانلود کده گوپاس,گسترش و پردازش الکترونیکی سیستم شهرم یزد- وطنم هامانه